Ekipman

Buluşlar geliştirmek, şaheserler yaratmak, bilgi geliştirmek ve hatta doğum günü partilerine ev sahipliği yapmak olsun, her binanın kendi amacı vardır. Gerçek bir yüksek performanslı Isıtma, Havalandırma ve İklimlendirme (HVAC) sistemi, binanızın ömür boyu daha iyi çalışmasını sağlayan sistemdir.

Mühendislerimiz, tüm ürün yelpazelerinde sürekli iyileştirmeye kendilerini adamıştır. Konut, ticari ve endüstrityel uygulamalı çözümlere kadar tüm sistemlerimizin enerji verimliliğini ve performansını artırmak için yorulmadan çalışmaktadırlar. Ticari sistemlerimizi sektörde en iyi yapan şey, deneyim derinliğimizdir.

Ekipman ve sistemlerimize göz atın ve proje gereksinimlerinizi görüşmek için bizimle iletişime geçin.

Hidronik Sistemler

Geniş Ürün Yelpazesi

Farklı konfigürasyon ve teknolojilerde 5 ila 1051 kW arasında değişen geniş ürün model yelpazesi. Ekipmanlar, enerji tasarrufu sağlayan özel ısıtma gereksinimlerini karşılamak için gazlı R410a ve R134a, İnverter, Scroll ve Vidalı kompresörler ile kullanıma sunulmaktadır.

VRF Sistemleri

Değişken Soğutucu Akışkan

VRF ürün yelpazesi, yüksek verimliliği ve enerji tasarrufu ile karakterizedir. Maxa VRF sistemlerinde 24 yılı aşkın süredir devam eden uzun bir tarihin başlangıcıdır ve yüksek verimliliğin yanı sıra enerji tasarrufunun iyileştirilmesine yönelik arayışlar sayesinde sürekli başarı elde etmiştir.

Hidronik İç Üniteler

Fan-Coil Üniteleri

GSD HVAC ürün yelpazesi, konut, ticari ve endüstriyel kullanımlar için çok yönlü iklimlendirme, ısıtma ve soğutma çözümler sunar. Fan-Coil ünitelerimiz bugünün pazar standartlarını ve yarının ihtiyaçlarını karşılayan tasarıma sahiptir.