Vizyonumuz & Misyonumuz

GSD HVAC Vizyonumuz ve Misyonumuz

Vizyonumuz ve Misyonuzmuz

Vizyonunuz

Vizyonumuz, partnerlerimiz için HVAC-R sektöründe ilk tercih edilmesi gereken firma olmaktır. Buna ek olarak birlikte çalıştığımız partnerlerimizin başarılarına en büyük katkıyı verebilmektir. Çevre korumasından ödün vermeden, en ekonomik şartlarda, en son teknolojik ürünleri ve çözümleri sunmaktır. Sonuç olarak vizyonumuz, sürekli olarak en iyi kalitede yedek parça, cihaz, servis hizmeti verebilmenin yeni yollarını bularak önermek ve uygulamaktır.

Misyonumuz

HVAC-R sektöründe kabul gören, takdir edilen fiyat ve maliyetlerde, en yeni en kaliteli ürünleri ve servis hizmetini en doğru zamanda sunmak. Bunlara ek olarak partnerlerimizin problemlerinin çözümlerinin zorluk derecesine ve karmaşıklığına bakmaksızın, tüm sektöre hizmet ve destek vermektir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre uygun çözümleri üretmek uzmanlık alanımızdır. Maksimum seviyede dürüstlük ve profesyonellik en başta gelen düsturlarımızdandır.

Değerlerimiz

Dürüstlük
Yaptığımız her şeyde en yüksek derecede etik ve yasal standartlara göre harekete ederiz. Açıklıkla ve güvenle iletişim kurarız ve eylemlerimizden doğacak sorumluluğu alırız. Müşterilerimiz ve kendimiz yararına hareket ederek gerekli mükemmellik elde ederiz.

Saygı
Tüm insanlara, kültürlere ve fikirlere saygı duyar ve değer veririz. Samimi ve açık diyaloğu teşvik ederek, farklılıkları kucaklayarak ve başkalarına değer vererek iş performansımızı yükseltir, insan verimliliğini artırır ve yenilikçi çözümleri geliştiririz.

Ekip çalışması
Müşterilerimize, çalışanlarımıza, iş ortaklarımızla en yüksek değeri sağlamak için birlikte çalışır ve kaynakları paylaşırız.

Yenilik
Müşteri odaklı, yenilikçi ve yaratıcı çözümler geliştirmek üzere farklı becerilerimizi, yeteneklerimizi ve fikirlerimizi kullanırız. Bunlara ek olarak yenilik, inandığımız ve yaptığımız her şeyin özündedir. Sonuç olarak müşteriye odaklanmamız, işimizi yürütme ve çalışma tarzımızın arkasındaki ileri düzey düşünme şeklimiz bunun kanıtıdır.

Cesaret 
Doğru olduğuna inandıklarımız için konuşuruz ve ilerlemeyi oluşturmak için ölçülü riskler alırız. Bundan dolayı alışanlarımız, müşterilerimiz ve iş yaptığımız topluluklar için yeni olanaklar oluşturmak amacıyla, yeni düşünme ve iş yapma yöntemlerine karşı açık fikirliyiz. Beklenmeyen güçlüklere göğüs gereriz ve fırsatları cesurca karşılarız. Sonuç olarak avantaj yakalar ve operasyonel mükemmellik elde ederiz.

Hizmetlerimiz
HVAC Yedek Parçaları
Yedek Parça
GSD HVAC-R Technologies Chiller Services
Servis
GSD HVAC-R Teknolojileri Kiralık Chiller Hizmetleri
Kiralık Chiller