Hakkımızda

GSD HVAC Kurumsal, Hakkımızda

Biz KİMİZ ?

Chıller Servisi ve Yedek Parça Tedarikçisi

Hakkımızda; GSD HVAC olarak bu sektörde 17 yılı aşkın Türkiye ve çevre ülkelerdeki müşterilerimize teknik uzmanlığımızı ve kişisel danışmanlığımızı sunmaktayız. Isıtma ve soğutma endüstrisinde sayısız şirket olduğunun farkındayız. Bundan dolayı HVAC-R sistemlerinizle ilgili ihtiyaçlarınızın karşılanmasını değerli tecrübelerimizle ve şeffaf bir şekilde sağlıyoruz. Buna ek olarak kendimizi pozitif yönde ayrıştırmak için sürekli çalışıyoruz. GSD HVAC olarak diğer firmalarda olamayabilecek uzman mühendis ve teknisyenlerimizle HVAC-R sistemleri ile ilgili tüm sorunlarla ilgileniyoruz. Bu nedenle müşterilerimize cihazların kurulumunun ve servisinin ötesinde mekanik ihtiyaçlarının giderilmesinde de destek oluyoruz. Sizlerin ihtiyaçlarına hassasiyet gösteriyoruz. Bundan dolayı sizlere özel servis sunuyoruz. Aynı zamanda kritik yedek parçaları stoklarımızda tutuyoruz.

GSD HVAC-R Teknolojileri Chiller Yedek Parça ve Servis Hizmetleri

Servis Bizim Gururumuz & Tutkumuz​

Evinizde veya işyerinizde en doğru, en güvenilir ve en verimli servis hizmetini vermek bizim öncelikli tutkumuzdur. Yıllar içinde her boyutta yüzlerce HVAC-R sistemi programlayıp kurduk. Bunun gibi verdiğimiz ve sorumluluğunu üstlendiğimiz servis hizmeti sonrasında edindiğimiz dostluklar bizim her zaman en büyük gururumuz olmuştur. İklimlendirme ihtiyaçlarınızı en uygun ve en düşük maliyette çözmek istiyoruz. Her şeyden önce kendimizi servis firması olarak görüyoruz ve bu yönde ilerliyoruz. Bunlara ek olarak servis kalitemizi en seviyeye çıkartmak için tüm imkanlarımızı kullanıyoruz. Aynı zamanda Sistemleriniz hakkındaki tüm bilinmesi gerekenleri sizlerle şeffaf bir şekilde paylaşıyoruz. Sonuç olarak sadece ne yaptığımızı bilmekle kalmayıp. Aynı zamanda neden yaptığımızı da öğrenmiş olursunuz.

 • Yetkinlik: Her türlü ve büyüklükte cihazlara servis veriyoruz. (AC Chiller, WC Chiller ve Rooftops).
 • Verimlilik: Chillerlerin verimliliklerinin analizlerini yapıyoruz
 • İyileştirmek: Cihazların güvenirliliğini iyileştiriyoruz
 • Tasarruf: Enerji tasarrufu çözümleri sunuyoruz
 • Tecrübe: Kombine olarak 100 yıl üzerinde bir tecrübeye sahibiz
 • Müşteri Servisi: Müşteri bazlı ihtiyaçlara cevap veriyoruz
 • Eğitim: TraneMcQuayYorkCarrier ve Climaveneta üreticilerinin eğitimlerini aldık

Başlıca Hizmetlerimiz​

Hizmetlerimiz
HVAC Yedek Parçaları
Yedek Parça
GSD HVAC-R Teknolojileri Chiller Servis Hizmetleri
Servis
GSD HVAC-R Teknolojileri Kiralık Chiller Hizmetleri
Kiralık Chiller
İLETİŞİM FORMU

  Şirketimiz Trane soğutma gruplarına olan hakimiyetinin yanı sıra, soğutma ve iklimlendimre konusundaki uzmanlığını diğer; YORK, CARRIER, DAIKIN MCQUAY, CLIMAVENETA, LENNOX, RHOSS gibi markalara da servis hizmeti ve yedek parça temin ederek göstermektedir.

  Doğru ürünü bulmak için yardıma mı ihtiyacınız var?

  Uzman ekibimiz size yardcımcı olabilir. Acil yardım için iletişime geçin.

  Bizim SÜRECİMİZ

  Her servis veya proje talebi üzerine bizim profesyonel servis mühendislerimiz probleminizi inceleyip tespitini yapar, en iyi çözüm için yapılacak aksiyonlar üzerine sizleri bilgilendirir ve probleminizin çözümü için gerekli aksiyonları en doğru zamanda alarak cihazınızın kesintisiz çalışmasını sağlar. Tüm servis prosesinin her adımında sizleri yapılan ve yapılacak olan aksiyonlar hakkında bilgilendirerek sizin ve çalışanlarınızın kafasında oluşabilecek soru işaretlerini ortadan kaldırır.

  Bizim müşterilerimize olan sorumluluğumuz müşterimize sunacağımız çözüm ve önerilerimizle cihazın üreticisine değil cihazı kullanan müşterimize maksimum faydayı sağlamaktır.

  BAZI BAŞARILARIMIZ

  MUTLU MÜŞTERİ
  +
  ÜLKE
  +
  SAHA TECRÜBESİ
  +
  PROJE
  +