Trane Chiller Yedek Parça

GSD HVAC olarak Türkiye ve komşu ülkelere Trane chiller üniteleri ve soğutma grupları için çeşitli parçalardan oluşan kapsamlı Trane Chiller Yedek Parça, Sarf Malzeme ve Aksesuar envanteri sağlamaktayız. Bunun dışında, Trane chiller ekipmanlarınızın optimum seviyede çalışmasını sağlamak için doğru zamanda, doğru yerde, orijinal ve doğru yedek parça stoklarımız ile  Trane Chiller Servisi, Bakım ve Onarım hizmetleri vermekteyiz.

Trane Chiller Yedek Parça envanter seviyelerimiz uzman ekibimiz tarafından yakından takip edilmektedir. Böylece sisteminizin çalışmasını sağlayacak, kritik öneme sahip parçaları hızlı ve uygun fiyatlar ile tedarik etmekteyiz. Montaj, bakım, onarım ve iyileştirme için orijinal parçalara sahibiz. Ayrıca HVAC-R sisteminizi yenileyebilir ve binanızın kullanım ömrü boyunca çalışmasını en üst düzeye çıkarabiliriz. Çünkü müşterilerimizin ihtiyaçlarını biliyoruz.

Cihazlarınızın kaliteli bir şekilde servis edilmesini sağlamak için bakım ve onarım amaçlı uzman ekibimiz ile profesyonel yazılımları Trane TechView / KestrelView ve Trane Tracer™ TU gibi profesyonel yazılımları kullanmaktayız. Bizden tedarik edeceğiniz Trane Yedek Parça, Sarf Malzeme ve Aksesuarların değişimi ve sisteme özel yazılım aracılığı ile tanıtımı konusunda bize güvenebilirsiniz.

Trane Chiller Yedek Parça Kategorileri

GSD HVAC Teknolojileri - Kompresör ve Yedek Parçalar
Kompresörler
GSD HVAC Teknolojileri - Vanalar
Vanalar
Basınç Kontrol ve Çeşitleri - GSD HVAC Trane Yedek Parça
Basınç Kontrol
Filtreler ve Çeşitleri - GSD HVAC Trane Yedek Parça
Filtreler
Yağlar ve Kimyasallar - GSD HVAC-R Teknolojileri Yedek Parça
Yağlar ve Kimyasallar
Elektrik Aksamları ve Çeşitleri - GSD HVAC Trane Yedek Parça
Elektrik Aksamları
GSD HVAC Teknolojileri - Kontrol Panel ve Ekranlar
Kontrol Paneller
Kontrol Kartal ve Kontrol Modüller - GSD HVAC Trane Yedek Parça
Kontrol Kartlar
Sensörler ve Transdüserler - GSD HVAC Trane Yedek Parça
Sensörler
Kablo ve Konnektörler - GSD HVAC Trane Yedek Parça
Kablo ve Konektörler

GSD HVAC olarak, müşterilerimizin ve gereksinimlerinin benzersiz olduğunun farkındayız. Ne kadar zor olursa olsun, amacımı müşterilerimizin taleplerini en yüksek seviyede karşılamaktır. Bu nedenle Trane Chiller Yedek Parça ve Sarf Malzemeleri envanterimizi hem Trane hem de Trane olmayan sistemleri destekleyecek şekilde geniş tutamaktayız.

GSD HVAC-R Teknolojileri – Trane chiller kompresör ve yedek parçaları, rooftop kompresörleri, vidalı kompresörler, scroll kompresörler, santrifüj kompresörler – Trane chiller ve rooftop kontrol panelleri, kontrol ekranları, kontrol modülleri, kontrol kartları – Trane chiller ve rooftop elektrik aksamları, kontaktör, devre kesici, transistör, ısıtıcı, transformer – Trane chiller ve rooftop basınç kontrol elemanları, yüksek ve alçak basınç switchleri, su akış anahtarı – Trane chiller ve rooftop vanaları, solenoid vana, genişleme vanası, safety valf, servis vanası – Trane chiller ve rooftop sensörleri, sıcaklık sensörü, soğutucu akışkan sensörü, dış hava sıcaklık sensörü, su sıcaklık sensör, basınç transdüseri – Trane chiller ve rooftop filtreleri, yağ filtreleri, soğutucu akışkan filtresi, kurutucu drier filtre –  Trane chiller yağları, soğutucu yağları – Trane chiller kondenser serpantin temizlik kimyasalları, evaporator boru temizlik kimyasalları – Trane chiller ve rooftop kondenser fanları ve fan motorları – Trane chiller evaporator boru temizlik fırçaları ve mekanik temizlik makinesi.