Bakım ve Onarım

GSD HVAC-R Teknolojileri Chiller Bakım ve Onarım Hizmetleri

Bakım ve Onarım - En Yüksek Performans

Bakım ve Onarım hizmetlerimiz ile tesislerin işletilmesi ve bakımı, güvenilirliğin artırılması ve sıcaklık, hava kalitesi, elektrik ve aydınlatma gibi kritik bina işlevlerinin izlenmesi için kapsamlı hizmetler sunmaktayız.

Periyodik bakımdan önleyici bakıma, GSD HVAC sizin iş ve uygulama ihtiyaçlarınıza özel geniş yelpazede planlı bakım anlaşmaları sunar. Bu anlaşmalar, işletmenizin verimliliğini sağlar. Aynı zamanda bu anlaşmalar sistem ömrünü uzatmak ve maliyetlerinizi kısmak üzere tasarlanmıştır.

Servis hizmetlerimizi alanında deneyimli, teknik eğitim ve donanıma sahip servis personellerimiz ile birlikte Türkiye ve Türki Cumhuriyetlerde sunmaktayız. Sonuç olarak GSD HVAC olarak bizler vermiş olmuş doluğumuz bakım ve onarım hizmetleri ile konum ayırmaksızın işlenizin ve soğutma gruplarınızın uzun ömürlü ve verimli çalışmasını sağlamak amacıyla sizlere yardımcı oluruz.

Bakım Anlaşmaları

GSD HVAC planlanmış bakım servisleri ile işletme maliyetlerinizi azaltır. Aynı zamanda cihazlarınızın çalışma ömrünü optimize eder. Bu nedenle planlanmış bakımlar işletmeler için çok önemlidir.

Tesisinizin ve HVAC sistemlerinizin performansı önemlidir. Bu sistemlerin aksama durumları kesinlikle tolere edilemez. Bununla birlikte maliyet kontrolü de önemlidir. Sistemin verimsiz olduğu noktaları azaltıp aksamaları önleyebilmeniz halinde bir tesisi çok daha rahat yönetebileceğinizi söyleyebiliriz. Ancak buradaki en önemli faktör önleyici bakımdır. Bununla birlikte ileriye dönük planlama yaparak ve sistematik şekilde bakım gereksinimlerini hesaba katarak büyük kazançlar sağlayabilir. Aynı zamanda plansız aksama sürelerini ortadan kaldırabilirsiniz. Biz, size en uygun servis anlaşmalarını belirlemede yardımcı olacağız.

Bakım Anlaşmalarımız

 • Hava Soğutmalı Chiller Bakım Anlaşmaları
 • Su Soğutmalı Chiller Bakım Anlşamaları
 • Isı Pompa Bakım Anlaşmaları
 • Yoğuşmalı Chiller Bakım Anlaşmaları
 • Çatı Tipi Ünite / Rooftop Bakım Anlaşmaları
 • Soğutma Kulesi Bakım Anlaşmaları

OEM Yedek Parçalar

Tüm yedek parça ihtiyaçlarınız ve OEM uzmanlığı yanı başınızda..

Chiller yedek parça servisi olarak zamanla eskiyen, arızalanan ve değiştirilmesi gereken chiller yedek parçalarını ve kullanım kolaylığı sağlayacak chiller aksesuarlarını sunmaktayız. Yedek parçaları Türkiye İstanbul stoklarımızdan istediğiniz lokasyona sizler için en uygun lojistik kanallarını kullanarak ulaştırmaktayız. Bakım ve onarım uygulamalarımızda ihtiyaç duyulan chiller, rooftop, klima santrali, su soğutma kulesi ve vrf yedek parçalarını en iyi fiyat garantisi ile sunmaktayız.

HVAC sistemleri, chiller yedek parça ve aksesuarlarda sisteminizin modeline uygun orijinal çözümler sunmaktayız. Bununla birlikte iklimlendirme sisteminizin ilk günkü verimde çalışmasını sağlarken dönüşü olmayan arızalardan da sizleri koruruz. Her şeyden önce sisteminizin stabil çalışmasını sağlar ve sistem ömrünü artırırız.

Kompresörler, kontrol kartları ve sensörleri, elektrik aksamları, HVAC aksesuarları, kimyasallar veya servis aletleri ve test ekipmanları arıyorsanız, size uygun teklifler sunabiliriz. Sonuç olarak sizlere hızlı lojistik, uzman servis ile değişim ve düzeltmeleri sağlarız.

Yedek Parça Kategorileri

Detaylı bilgi için Yedek Parça magaza bölümümüzü ziyaret edin..

Onarım Hizmetleri

GSD HVAC tüm iklimlendirme markaları ve çeşitleri için onarım, değişim ve bakım hizmetleri konusunda yeterli eğitim ve donanıma sahiptir. Servis hizmetlerimizi seçtiğinizde, yüksek eğitimli endüstri uzmanlarından güvenilir hizmet aldığınızdan emin olabilirsiniz. Herhangi bir soğutma grubu onarımının ilk seferde derhal ve doğru bir şekilde tamamlanacağından emin olabilirsiniz. Böylece daha fazla güvenilirliğin keyfini çıkarmanıza ve gelecekteki kesinti riskini azaltmanıza olanak tanır. Sonuç olarak işletmeniz sorunsuz, yüksek performanslı ve uzun ömürlü bir duruma gelir. Soğutma sisteminizin sık sık arızalandığını düşünüyorsanız, bir bakım anlaşması yapmanızı öneririz. Veya GSD HVAC servis hizmetlerinin neler sunabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için destek ekibi ile iletişime geçin. Onarım Çeşitleri
 • Hava Soğutmalı Chiller Onarım Hizmetleri
 • Su Soğutmalı Chiller Onarım Hizmetleri
 • Isı Pompa Onarım Hizmetleri
 • Yoğuşmalı Chiller Onarım Hizmetleri
 • Çatı Tipi Ünite / Rooftop Onarım Hizmetleri
 • Soğutma Kulesi Onarım Hizmetleri

Gsdhvac.com – Trane Chiller Bakımı, Rooftop Onarım Hizmetleri, Su Soğutmalı Chiller Servisi, Hava Soğutmalı Chiller Servisi, Isı Pompa Onarım Hizmetleri

Diğer Hizmetlerimiz
HVAC Yedek Parçaları
Yedek Parça
GSD HVAC-R Teknolojileri Kiralık Chiller Hizmetleri
Kiralık Chiller
İletişim Formu

  SERVİS ÇÖZÜMLERİMİZ

  Bakım & Onarım

  Optimizasyon